Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spirituální potrava - II.

22. 4. 2013

 

Vědomí naplnění lidského bytí na planetě Zemi prochází četnými procesy, které mají společného jmenovatele - potravu.

Ne každá potrava je pro každého vhodná, ne každý může být sebe dokonalejší potravou doveden ke svému cíli.Každému z nás nereaguje tělo stejně na stejnou potravu, ne každý z nás může konzumovat beztrestně vše.V pravdě boží je každá potrava spirituální,každá potrava má pro každou bytost spirituální význam,protože formuje jeho tělo, mysl, duši, řídí evoluční vývoj jedince,skupiny, národa, kontinentu.

Když vaše fyzické tělo nemá zhubnout, nezhubne,když má zhubnout,zhubne.

Dokonalé fyzické tělo nemusí zobrazovat dokonalou mysl a dokonalou duši,nedokonalé fyzické tělo může představovat naprosto dokonalou duši i naprosto dokonalou mysl.

Inu s potravou ,která rozvíjí naše těla na všech úrovních bytí, je to zajímavé.V každém případě směřujeme k dokonalému souladu těla a ducha,nebot síla božího záměru je zárukou harmonie-zdraví.

 

Ne každé tělo má vždy dostatek toho, co potřebuje.I přepestrá potrava může být chudá,prostá potrava může svou bohatostí vzkvétat a obrozovat.

Neexistuje nepotrava.I když právě nekonzumujete, vaše tělo je vyživováno potravou.

Velmi úzce souvisí potrava s inkarnačními procesy vaší duše, nebot tento proces je procesem růstu,vývoje.

Mnohé nenaplněné potravní systémy si táhneme sebou tak dlouho, až je naplníme.Potom se stávají dokonalými a dále nás neobtěžují,protože můžeme,ale nemusíme "to" jíst.

Pokud nemůžete žít bez piercingu, okousaných nehtů,stále a stále nového partnera nebo nového automobilu,pokud každý týden nemakáte na svém těle 20 hodin ve fitku nejste spokojeni,pohled na slaninu nebo kremroli nevydržíte a musíte konzumovat, máte již 7 dcer a nevzdáte to, dokud se nenarodí syn,jisto jistě se vás drží nenaplněný potravní systém.

Nirvánické tělo, je-li inkarnováno ve fýzis, má obrovský výběr co a jak zde bude jíst.Může být vyživováno pouze světelnou energií,ta zásobí toto tělo naprosto vším a vytváří zcela plnohodnotné naplnění těla na všech úrovních bytí, zrovna tak může tělo přejít na fyzickou potravu za absolutně stejného naplnění.

Ale fyzická bytost,která se stravuje pouze světelnou energií nemusí vlastnit nirvánické tělo.Světelná potrava pouze "ladí" to, co má být napraveno tímto způsobem  v tomto fyzickém životě.Vždy je zachována rovnováha na všech úrovních,protože potrava je prostředek zachování toku energií v tělech.

Nejnižší úrovně vědomí ji vidí pouze na fyzické úrovni ve fyzických tělech, ale ona sama nás vede do mnohem vyšších úrovní vědomí.Jakmile jste schopni se vědomě "dívat" z úrovní plejádských a vyšších hvězdných energií,již tento tok vnímáte multidimenzionálně.

Dávají vám hluboký smysl, který vskutku nesou.Pomáhají vniknout hluboko do poznání zákonů života ve vesmíru.Rovnováhu mezi fyzickým,zemským tělem a vesmírným tělem udržuje prožitek - duševní tělo a ten,jak víte,  potřebuje  Člověka.                    ALG, ORIONAH