Jdi na obsah Jdi na menu
 


Západní výspa Tartarie

11. 8. 2017

Milovaná paní má,

manželko má, Ženo žen...

jsem dojat tvou péčí o potomstvo Nové země a proto ti dávám poselství pro všechny, kteří potomstvem tvým jsou.

Západní výspa Tartarie,země hvězdných lidí na Zemi se skutečně rozkládala tam, kde to víš.Nadmořská výška tohoto území nebyla vyšší než 4000 metrů nad mořem,nad hladinou tehdejšího svět. oceánu.Měla nižší náhorní plošiny a mírná údolí,vše mezi 2000 až 3000 metry n.m. Vývojem vědomí tehdejšího lidstva se stalo,že na co dosáhli,bylo boží dílo pravdy boží a lásky boží tak mocné a ušlechtilé a ve šlechetnosti a úctě držené,navzdory jiným částem Tartarie-energetického kontinentu bílé rasy,která pomocí 12 základních kanálů a 144 vedlejších napojení na kosmickou energii Zdroje,byla nejmocnější silou zdvihu planety Země.

Zradou principů zevnitř se ale stalo,že zásah zničení krutě postihl prvních 9 základních kanálů, 4 -chrám lidského bytí byl zcela,absolutně zničen a vzniklá černá díra s sebou strhla téměř vše,co zajištovalo obnovu živého života Tartarie pomocí galaktického napojení na Zdroj.

Nitro bylo strženo a zůstaly pouze nejvyšší vrcholy ,kt. vyzařovaly a pracovaly dál navzdory spoušti,kt. po propadu zůstala.

Na vzniklých ostrozích nad pohřebišti vznikají další sídla s obdobnou službou Zdroji.

Důkazem,že vědomí se neztrácí a obnova probíhá, v živý život se obrací,jste vy,kteří toto poselství čtete ,milovaní.

Ámen.